Extreme Wax Protector: Impregnace s včelím voskem

Vhodné pro klimatické membrány Včelí vosk
extreme wax protector

Impregnace pro outdoorovou obuv 250 ml

Silná impregnace s vysokým obsahem včelího vosku chrání koženou outdoorovou a pracovní obuv před vlhkostí, špínou a skvrnami.

 • impregnační sprej pro robustní kůže
 • účinně chrání před vlhkostí, nečistotami a skvrnami
 • vyživuje včelím voskem
 • udržuje kůži měkkou a vláčnou
 • ideální pro kožené boty, kožené tašky a kožené bundy
 • bez PFOS/PFOA
 • bezbarvý

299 Kč
Skladem (>5 ks)

Extreme Wax Protector

Impregnace Wax Protector vás nenechá venku v dešti o samotě! Speciální pečující receptura s včelím voskem hýčká vaše kožené oblečení, obuv a doplňky dvěma způsoby: silně chrání a vyživuje v jednom kroku. Materiál přitom zůstává dokonale prodyšný.

Pro dokonalý efekt byste své oblíbené kousky měli naimpregnovat sprejem hned třikrát. Impregnaci průběžně opakujte, a to zhruba po 14 dnech nebo když špička a pata opět začne vsakovat vlhkost. pedag Extreme Wax Protector je specialista na vyživující ochranu, která nechá vaše boty dýchat.

Impregnace s včelím voskem je vhodná pro:

 • hladké kůže
 • maštěné kůže
 • kůže s vysokým leskem
 • voskované kůže
 • odpovídající materiály s klima membránami TEX


Aplikace:

Po dokončení kroků péče 1 a 2, kterými jsou čištění a péče, je povrch připraven na ochranu v kroku 3. Sprej dobře protřepejte a ze vzdálenosti přibližně 25 cm rovnoměrně nastříkejte impregnační prostředek na povrch. Otočte botu nebo tašku v oblaku nasprejovaného prostředku, aby se přísady mohly usadit a proniknout na povrch až téměř „za sucha“. Na materiálu by se neměly tvořit mokré kapky nebo kalužky. Pro maximální účinek opakujte aplikaci třikrát. Poté nechte 15 minut zaschnout při pokojové teplotě a nakonec hladkou kůži vyleštěte. Pro tento účel jsou ideální jsou leštící rukavice pedag Brillant nebo kartáče z koňských žíní. Díky měkkým přírodním vláknům může být účinná látka zapracována hluboko a pohodlně do materiálu.

Tip:

Pokud se v průběhu nošení bota postupně opět zmatní, lze včelí vosk snadno reaktivovat: jednoduše opět vyleštěte leštící rukavicí pedag Brillant a užijte si nový lesk.

Tip na barevnou stálost materiálu:

Pro jistotu nejdřív vyzkoušejte stálost barev na skrytém místě. Pokud se svrchní materiál zašpiní již při otírání suchým hadříkem nebo hadříkem namočeným ve vodě, je obzvláště důležité ošetřit povrch sprejem "nasucho" bez větších kapek (viz "Aplikace") a opatrně vyleštit.

 

Nebezpečí

H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě. H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. P405 Skladujte uzamčené. P410+P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. P501 Odstraňte obsah/obal podle místních/regionálních/státních/mezinárodních předpisů.

Obsahuje: uhlovodíky, C7-C9, n-alkany, isoalkany, cykloalkany, propan-2-ol, uhlovodíky, C9-C11, n-alkany, isoalkany, cykloalkany, <2 % aromáty

Složení podle Nařízení (ES) č. 648/2004, v platném znění: >=30 % alifatické uhlovodíky, parfémy

Kód Kód: 880.20/15
Jméno značky: pedag
Kategorie: Sport & Outdoor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: