O nás

 

s láskou k pohybu, člověku i přírodě.

pedag přináší komfort do života člověka při každé příležitosti. Dokáže zpříjemnit každý váš krok, ať už při chůzi nebo běhu, a to dokonce i v lodičkách, a pečuje tak nejen o vaše chodidla, ale i celý pohybový aparát. Kromě toho umí hýčkat také vaši obuv nebo jiné oblíbené doplňky. Poznejte náš chytrý systém 1 - 2 - 3 a udržte díky němu krásný vzhled vašich oblíbených kousků a zároveň prodlužte jejich životnost. pedag ctí odpovědnost k přírodě, a tak se vydává cestou udržitelné výroby a vynalézá produkty s inovativnějším složením šetrným k přírodě.

 

tradice a patentovaný produkt Viva®.

pedag má své kořeny v Německu a jeho tradice ho provází už od roku 1955, kdy se zakladatel firmy Hartmut Schelchen rozhodl vyplnit díru na německém trhu v oblasti péče o chodidla a stal se tak průkopníkem v tomto oboru. Právě Hartmut Schelchen stojí za vývojem první patentované ortopedické vložky na světě. Kombinace správné konstrukce, nejlepší hověziny a filtru z aktivního uhlí řadí ortopedickou vložku Viva® mezi naše prémiové produkty dodnes. Viva nicméně za uplynulá léta postupně vytvořila stabilní rodinu s několika modely vhodné pro různé příležitosti. Věděli jste, že se na výrobě jednoho páru ortopedických vložek Viva podílí neuvěřitelných 12 párů rukou? To je známka toho, že je každá součást tohoto produktu svěřená do rukou opravdového odborníka.

 

ruční výroba v Německu.

odpovědná výroba je pro pedag důležitá, proto se také řada produktů v rámci vložek do obuvi vyrábí ručně v Německu. Důraz je kladen také na spolupráci s uznávanými ortopedy, chemiky nebo dalšími experty při vývoji produktů a v neposlední řadě na použití pečlivě vybraných přírodních nebo inovativních hi-tech materiálů. Dbáme zkrátka na každý detail výrobního procesu včetně kontroly hotového výrobku.