Pro společnosti

 

 

 


Služba, díky které dopřejete vašim zaměstnancům komfort při práci a zvýšíte výkon své firmy.


V dnešní době se čím dál více společnosti zaměřují na klíčové ergonomické parametry, kvůli kterým se mají zaměstnanci při práci cítit dobře a mohli tak podávat 100% výkony.

Pohybový aparát je souhrn orgánů a jejich systémů, sloužících k pohybu člověka. Zahrnuje kostru, klouby a svaly. Veškeré pohyby jsou následně řízeny centrálním nervovým systémem. Základním stavebním kamenem pohybu jsou chodila.

Byť chodidla zabírají jen několik cm2 z celkového povrchu lidského těla, spočívá na nich celá jeho váha. Chodidla mají kontakt s povrchem země, proto je jejich význam pro funkci celého těla zásadní.

80% dospělé populace má obtíže s chodidly, které způsobují další problémy pohybového aparátu. Průměrný 80kg muž během dne vyvine zátěž na patní kost více jak 800t.

To jsou důvody, proč se zaměřit na prevenci, správnou fixaci chodila v pracovní obuvi, jelikož pracovní obuv chrání nohu proti vnějšímu nebezpečí, ortopedická vložka v pracovní obuvi pomůže vyřešit problémy s bolestmi pohybového aparátu způsobené chodidly.

Náš tým, včetně spolupracujících fyzioterapeutů, je připraven pro konzultace, neváhejte nás kontaktovat.

 

 


 

 

Nevyplňujte toto pole: