Combi Gel: Čisticí a vyživující gel

Vhodné pro klimatické membrány Pro použití uvnitř
combi gel

čisticí a vyživující gel 50 ml

Dodejte lesk svým oblíbeným kouskům s produktem pedag Combi Gel, pečujícím gelem na kůži. Čistí i vyživuje, a tak zachovává krásu obuvi, holínek, tašek nebo vašich jiných oblíbených doplňků.

  • čisticí gel na hladkou kůži, lakovanou kůži a syntetiku
  • extrémně účinné hloubkové čištění
  • jemně vyživuje
  • zachovává charakter materiálu
  • dodává hedvábně matný lesk

 

199 Kč
Skladem (>5 ks)

Combi Gel

pedag Combi Gel je důmyslný a efektivní, když potřebujete dát rychle do kupy vaše kožené nebo syntetické boty a doplňky. Důvodem je to, že zvládá hned tři kosmetické disciplíny: Čistí do hloubky, vyživuje a chrání vaše oblíbené kousky v jediném kroku. Lanolin v bezbarvém pečujícím gelu na kůži udržuje materiál vláčný, přírodní vosky o něj zase pečují, chrání ho a dodávají mu hedvábně matný lesk. O hloubkové čištění se postarají jemné krystalové částečky, Combi Gel díky nim dokáže vyčistit i jemné škrábance nebo zabarvené šmouhy.

Pečující gel pedag Combi Gel je vhodný pro:

  • hladkou kůži
  • lakovanou kůži
  • syntetiku
  • odpovídající materiály s klimatickými membránami TEX

Combi Gel najde uplatnění také při péči o pogumované plátno. které je často používané na kabelkách, peněženkách nebo jiných doplňcích např. u značek Louis Vuitton, Gucci, Guess nebo Michael Kors.

Aplikace: Nejprve odstraňte volné nečistoty kartáčem nebo hadříkem. Poté gel naberte hadříkem a rovnoměrně rozetřete po celé ploše. Začněte na patě a pokračujte až na špičku boty. Pokud je intenzita znečištění vyšší, třete intenzivněji. Nejprve ošetřete potřísněná místa. Vždy ošetřete obě boty, abyste po zaschnutí předešli barevným rozdílům. Nechte botu vyschnout při pokojové teplotě. Po zaschnutí vyleštěte.

Tip na stálobarevnost materiálu: U barevných materiálů vyzkoušejte stálobarevnost na skrytém místě. Pokud se již po tření suchým hadříkem nebo hadříkem namočeným ve vodě látka zašpiní, doporučujeme pečlivé suché čištění pomocí gumy nebo kartáče.

Tip: Pro aplikaci Combi Gelu je ideální hadřík z mikrovlákna, který nepouští vlákna, gel dobře absorbuje a opět uvolňuje.

Obsahuje: 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, OCTYLISOTHIAZOLINONE

Kód Kód: 865
Jméno značky: pedag
Kategorie: Péče o obuv a kůži

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: