Silky Touch: Ochranný a osvěžující sprej na chodidla

Ochranný sprej proti oděrkám a pocení 75 ml

Chodíte (nejen v létě) v botách rádi naboso? Sprej na bosé nohy pedag Silky Touch hýčká citlivé nohy pravým hedvábím, aby byly hebké a suché.

  • udržuje nohy suché a svěží
  • chrání před třením a puchýři
  • s pravým hedvábím
  • pečující a šetrné k pokožce
  • svěží vůně grapefruitu
  • dermatologicky testováno
249 Kč
Skladem (>5 ks)

Silky Touch

K letnímu vzhledu patří hezky upravené nohy. S uměním vystavené ve stylových sandálech přinášejí do našich zeměpisných šířek prázdninovou atmosféru. S rostoucími teplotami se ale i v těch nejvzdušnějších sandálech potí každá noha.

Malý pomocník, velký efekt: sprej na bosé nohy pedag Silky Touch hýčká pravým hedvábím a chrání nohu před třením jako neviditelná, prodyšná punčocha. Hedvábný sprej vytvoří kolem nohy jemnou vrstvu a udrží nohu hedvábně suchou i během nákupního maratonu. Ovocná grapefruitová vůně hedvábného spreje se postará o svěžest nohou po celou dobu.

Mimochodem: malý a praktický sprej na bosé nohy je ideálním společníkem na cesty, který se zaručeně vejde do každého kufru. Pro příjemně suché nohy s okouzlující vůní kdykoli a kdekoli.

 
Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. 


Standardní věty o nebezpečnosti:

H222 Extrémně hořlavý aerosol.

H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.

 

Pokyny pro bezpečné zacházení:

P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.

P410+P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.


Složení (NCI): Alcohol, Isobutane, Propane, Aqua, Butane, Hydrolyzed Silk, Ethylhexylglycerin, Dimethicone Copolyol, Triethyl Citrate, Parfum, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone

 

Kód Kód: 285
Jméno značky: pedag
Kategorie: Ochrana prstů
Hmotnost: 0.107 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: