High Life: Gelová 1/2 vložka na dorovnání velikosti

Veganské
high life

Představte si sebe přesně takhle: Už několikátou hodinu trávíte ve vysokých podpatcích a stále máte energii na to usmívat se! Je to pro vás nereálná představa? Vsaďte se, že ne! S neviditelnými gelovými polovičními vložkami pro vysoké podpatky je to naprosto reálné.

  • tlumí přední část chodidla
  • tlumí každý krok
  • dorovnává o půl čísla větší velikost
  • neviditelná v obuvi
  • lze prát v ruce, vhodné pro vegany
299 Kč
Skladem (>5 ks)

High Life

Ve vysokých podpatcích a lodičkách musí bříška vašich nohou unést hodně tíhy. Dopřejte si extra kousek pohodlí s pedag High Life, pomocníkem proti pálení bříšek chodidel. Gelové poloviční vložky tlumí citlivá bříška chodidel a zabraňují pálení chodidel. Je to zkrátka to pravé pro dlouhý den ve vysokých podpatcích!

Gelovou vložku stačí vložit do přední části boty a jednoduše se cítit dobře! Samolepicí vycpávky perfektně sedí, když se tečkované značení lehce dotýká vnitřní výstelky boty. Pokud nedrží na správném místě, jednoduše ji opláchněte pod čistou vodou a znovu nechte přilnout.

Nyní znáte tajemství žen, které dokážou světu rozdávat úsměvy i po hodinách strávených ve vysokých podpatcích: veganské gelové vložky pedag High Life. Tak odhalíte tuhle záhadu i svým kamarádkám?

Kód Kód: 171
Jméno značky: pedag
Kategorie: Gelové vložky
Hmotnost: 0.042 kg
Velikost: Univerzál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: