White Sneakers: Sada na bílé boty

Sada, která vaše bílé boty udrží v excelentní kondici.

  • obsahuje 3 kompletní kroky v péči o obuv
  • určená pro bílé tenisky nebo jiné bílé boty
  • vhodná pro různé materiály (viz popis u každého produktu)
  • výhodnější cena než při koupi všech produktů zvlášť
549 Kč
Do 14 dní

White Sneakers

Tato sada zajistí kompletní péči o vaši obuv ve 3 krocích: vyčistí, osvěží bílou barvu + vyživí a v posledním kroku ochrání před vodou a znečištěním.

1 Sneaker Cleaner: Speciální bezbarvá emulze důkladně odstraňuje nečistoty ze světlých gumových nebo syntetických podešví u tenisek. Prostředek nanesete a rovnou čistíte aplikační houbičkou, která je součástí čističe.

2 Sneaker White: Bílý tekutý krém s aplikační houbičkou a především mimořádnou schopností zakrýt silně opotřebovaná místa nebo zašpiněná místa, která nejdou vyčistit, a to nejen na botách, ale i všech bílých doplňcích z hladké usně, syntetiky a textilu. Sneaker White obsahuje vyživující složky, a tak kůži dodává vláčnost.

3 Liquid Protector: Tekutý impregnační koncentrát s výživou hloubkově chrání před vodou, nečistotami a solnými skvrnami. Liquid Protector má navíc inovativnísložení, a tak není zátěží pro naše životní prostředí (bez PFOS/PFOA). Hodí se pro hladkou a broušenou kůži, textil, syntetiku i TEX-membrány. Perfektní je na prošitou obuv (švy), kožené podešve či světlé stélky. Výhodou je, že můžete aplikovat přímo na náchylná místa, cíleně přesně tam, kam potřebujete.

Kód Kód: 7464
Jméno značky: pedag
Kategorie: Výhodné sety
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: