pedag SHOE DEO

Neohodnoceno
Vyrobeno v Německu
839 pedag Shoe Deo

pedag SHOE DEO

 

Nosíte své oblíbené boty hodně často? Potom si oblíbíte hygienický účinek deodorantu do bot. pedag Shoe Deo se postará o svěží vánek místo nepříjemného zápachu v botě.

  • deodorant ve spreji s mechanickou pumpičkou pro všechny materiály
  • neutralizuje zápach v botě
  • jemná limetková vůně
  • pro všechny druhy obuvi a tašky
 
269 Kč
Skladem (4 ks)

Po dlouhém dni stráveném na nohou nebo po lekci zumby ve fitness studiu je nepříjemný zápach v botách zcela přirozený. Deodorant do bot od společnosti pedag je tajemstvím krásy pro svěží obuv. Jednoduše jej nastříkejte do bot, abyste neutralizovali zápach a osvěžili je jemnou limetkovou vůní. Ideální je použití deodorantu ihned po nošení a druhý den ráno budou vaše boty opět svěží a připravené na volný čas nebo do práce.

Tým snů: XXL účinek proti zápachu nohou zajišťuje deodorant ve spreji do bot společnosti pedag spolu s turbo osvěžovačem, koženou vložkou pedag Leather - silný tým proti zápachu nohou a pro lepší hygienu v botě!

Deodorant do bot ve skleněné lahvičce je ve spreji s pumpičkou, a nepotřebuje tedy žádné hnací plyny. Je vhodný pro všechny druhy obuvi, také pro obuv s TEX membránou, a dokonce i pro "závažné případy".

Objem: 150 ml

Kód Kód: 839
Jméno značky: pedag
Kategorie: Péče o obuv a kůži

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: